PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ 2014

POCZĄTEK OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO

Informujemy zainteresowanych, że praktycznie od początku nowego roku, dwa razy w tygodniu, w hali Zespołu Szkół w Kisielicach, odbywają się  zajęcia treningowe, zarówno dla seniorów jak i młodzików trenujących w naszym Klubie. Dla młodzików to głównie zabawy z piłkami doskonalące technikę oraz małe gry rozwijające taktykę gry. Seniorzy odbudowują i rozwijają wytrzymałość i sprawność ogólną, wzmacniają siłę, skoczność i oczywiście doskonalą swoje umiejętności techniczne i taktyczne w małych grach i zabawach z piłkami.

Przed nami oczywiście zaplanowane, ważne mecze sparingowe, w których zwłaszcza młodzi zawodnicy powinni potwierdzać swoje aspiracje do gry w podstawowym składzie. Zachęcam wszystkich zawodników do prawdziwego zaangażowania w treningi i planowania swoich codziennych obowiązków, pod kątem udziału w meczach sparingowych a potem mistrzowskich.

Wstępny plan sparingów - ostateczne ustalenia zapadną przed spotkaniami, w zależności od warunków atmosferycznych i stanu boisk.

1. 09.02.14r. /niedziela/   -  14.00   - OLIMPIA K-ce   - PIAST Łasin / Iława/

2. 16.02.14r. /niedziela/   -  16.00   - OLIMPIA K-ce   - START Działdowo /juniorzy starsi / Iława/

3. 23.02.14r. /niedziela/   -  12.00   - OLIMPIA K-ce   - WISŁA Korzeniewo /Iława/

4. 01.03.14r. /sobota/       - 16.00    - OLIMPIA K-ce   - OSA Ząbrowo /Iława/